clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Primera Nacional Masculina - Grup D-
 Poblenou Sènior masculí A 26-01 20:30 CEM Nova Icaria  
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 Elda Prestigio Sènior femení A 26-01 18:00 Pista de Madera  
2a Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup A
 Sènior Masculí B St Martí Adrianenc C 26-01 19:30  Teresa M. Roca  
1a Catalana Sènior Femenina - Primera Fase - Grup B
 Sènior Femení B HB Sant Pedor 26-01 16:00  Teresa M. Roca  
1a Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 Juvenil masculí S.E. Palautordera A  26-01  17:45  Teresa M. Roca  
1a Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase - Grup B
 Garbí Palafrugell Juvenil femení  26-01 21:00 Pav. Municipal  
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup A
 Cadet masculí A St.Quirze A 26-01 16:00 Teresa M. Roca  
2a Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup C
 St Llorenç-St Feliu Cadet masculí B 27-01 12:30 Pav. A. Xepkin  
1a Catalana Cadet Femenina - Segona Fase - Grup EB
 Cadet femení HB Canovelles 26-01 17:45 Teresa M. Roca   
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup B (Sèrie A-1)
 Garbí Palafrugell Infantil masculí A 26-01 11:45  Pav. Municipal  
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 Infantil Masculí B St Joan Despí A     ajornat  
Lliga Catalana Infantil Femenina - Primera Fase - Grup A
 HB Palautordera Infantil Femení 27-01 11:15  Pav. JM Llavina  
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Aleví Masculí A FHB Roquerol 26-01 09:00 Teresa M. Roca  
 Aleví Masculí B CH Sant Fost 26-01 10:15 Teresa M. Roca  
 Aleví Mixte FBH Monmeló 26-01 11:30 Teresa M. Roca  
 HC Laietà Arg Benjamí Masculí 26-01      
Lliga Demanoenmano
 FEM CJHM Canovelles Negre  26-01 13:00  Teresa M. Roca  

 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Primera Nacional Masculina - Grup D-
 Sènior masculí A BM La Roca 19-01 20:00 Teresa M. Roca  21 - 18
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 Sènior femení A HB Sant Quirze 19-01 18:00 Teresa M. Roca 28 - 29
2a Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup A
 C.E. Tortosa  Sènior Masculí B 20-01  11:00 Pav. Ferreries  29 - 27
1a Catalana Sènior Femenina - Primera Fase - Grup B
 HB Sant Cugat Sènior Femení B 19-01 20:45 Rambla Celler 25 - 20
1a Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 La Salle Montcada A Juvenil masculí 20-01  12:30 Pav. M. Poblet 31 - 20
1a Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase - Grup B
 Juvenil femení  U.E. Sarrià  20-01  10:30  Teresa M. Roca  48 - 16
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup A
 Cooperativa St Boi  Cadet masculí A 19-01 11:30 CEM Pau Gasol  42 - 29
2a Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup C
 Cadet masculí B Garbí Palafrugell 19-01 13:00 Teresa M. Roca 31 - 22
1a Catalana Cadet Femenina - Segona Fase - Grup EB
 C.E. Tortosa Cadet femení  19-01  17:45 Pav. Ferreries   25 - 30
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup B (Sèrie A-1)
 Infantil masculí A HB St Cugat Groc 20-01  09:00 Teresa M. Roca  22 - 26
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 HB Gavà Grana Infantil Masculí B 19-01 20:00 Pav. J. March  35 - 29
Lliga Catalana Infantil Femenina - Primera Fase - Grup A
 Infantil Femení  HB Gavà Grana  19-01 12:30 Teresa M. Roca  21 - 19
Consell Esportiu Vallès Oriental
 St. Esteve Blanc Aleví Masculí A 19-01 10:15 Pav. Quatre Hereus 10 - 6
 PBH Montmeló Aleví Masculí B 19-01 10:15 Pav. Municipal  4 - 12
 HB Vic Aleví Mixte 19-01 12:45 Pav. Ausoneta  12 - 4
 Benjamí Masculí HB Vilamajor 19-01 11:00 Teresa M. Roca 4 - 12
Lliga Demanoenmano
 FEM CJHM       descansa