clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Segona Fase - Grup B -
 
  Sènior masculí A   19-05   descansa
 
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Primera Fase - Grrup A
 
  Oar Gracia Sabadell Sènior femení  16-05 21:30 Pav. Oar 27 - 29
           
  Pardinyes Lleida Sènior femení 19-05 19:00 Pav. Municipal 24 - 31
 
 Copa Federació Segona Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup C
 
  Sènior Masculí B    19-05    descansa
 
 
Primera  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup Únic
 
  Les Franqueses Juvenil masculí A  19-05  18:00 Zona Esportiva
 31 - 39
 
Segona  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup A
 
  Juvenil masculí B    19-05     suspès
 
Primera Catalana Juvenil Femenina - Segona Fase - Grup B
 
  Esp Castelldefels Juvenil femení 20-05 16:00 Can Vinader  21 - 26
 
Copa Federació Cadet Masculina
 
  Cadet masculí Cerdanyola Negre  19-05 17:45   Teresa M Roca 31 - 16
 
 Primera Catalana Cadet Femenina - Tercera Fase
 
  Vilamajor Cadet femení 19-05 13:15 Pav. Municipal  29 - 32
 
Primera Catalana Infantil  Masculina  - Primera Fase - Grup Únic
 
  Infantil Masculí HB La Llagosta 19-05
 16:00  Teresa M Roca
 40 - 24
 
Primera Catalana Infantil  Femenina - Segona Fase - Grup A
 
  Infantil femení Oar Gracia 19-05  09:00  Teresa M Roca
18 - 22
 
 Escola Esportiva
 
Copa Catatana Aleví Masculí - Nivell 1 - Quarts de final - Grup B
 
  Aleví masculí   19/20 Torneig Loyola
 segons
 
Consell Esportiu Vallés Oriental
 
  Aleví femení Palautordera Blanc 19-05  10:45   Teresa M Roca
 8 - 8
 
  Benjamí masculí A St Esteve Blau  19-05 12:00   Teresa M Roca
9 - 7
 
  Laietà Argentona Benjamí masculí B 19-05  12:30 Pav. Municipal  8 - 8

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Segona Fase - Grup B -
 
  HB Esplugues A Sènior masculí A 12-05  19:45  Les Moreres
24 - 23
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Primera Fase - Grrup A
 
  Oar Gràcia Sabadell Sènior femení  16-05 21:30 Pav. Oar  
 
 Copa Federació Segona Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup C
 
  HB Martorell Sènior Masculí B  12-05 19:30
  Pista IEM
23 - 31
 
Primera  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup Únic
 
  Juvenil masculí A HB Sant Vicenç  12-05  18:00 Teresa M Roca
40 - 22
 
Segona  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup A
 
  HC Vallag Juvenil masculí B  12-05     suspès
 
Primera Catalana Juvenil Femenina - Segona Fase - Grup B
 
  Juvenil femení HB Riudellots 12 -05  16:00 Teresa M Roca 27 - 18
 
Segona Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup E
 
  Cadet masculí    12-05      
 
 Primera Catalana Cadet Femenina - Tercera Fase
 
  Cadet femení  HB Vilamajor 13-05 12:00  Teresa M Roca 26 -27
 
Primera Catalana Infantil  Masculina  - Primera Fase - Grup Únic
 
  BM La Roca 1953 Infantil Masculí 12-05
 16:00 Pav. Vell 36 - 34
 
Primera Catalana Infantil  Femenina - Segona Fase - Grup A
 
  Infantil femení J.H. a Llagosta 12-05  09:00  Teresa M Roca
 25 - 20
 
 Escola Esportiva
 
Copa Catatana Aleví Masculí - Nivell 1 - Quarts de final - Grup B
 
  Aleví masculí St Martí Voramar 12-05 10:30  Teresa M Roca
 11 - 5
 
Consell Esportiu Vallés Oriental
 
  HB Creu Alta Sabadell Aleví femení 12-05  12:30 Pavelló Sud (Sabadell) 10 - 6
 
  Escola Turonet Benjamí masculí A  12-05 12:30 Pavelló Sud (Sabadell) 4 - 12
 
  La Salle St Celoni Benjamí masculí B 11-05 19:00 Escola La Salle  6 - 10
  Benjamí masculí B CH Palautordera 12-05 13:00   Teresa M Roca
 8 - 8