clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 Hapo Sènior A   21-05    temporada finalitzada   
Copa Sènior Femenina  Gonzalo Usero - Fase Final 
 Hapo Sènior Femení  Mubak BM La Roca          
 Primera Catalana Sènior Masculina - Criteri Olímpic - Grup B - Permanència
 Hapo Sènior B  Lleida Pardinyes 21-05  18:30 Teresa M. Roca    
Primera Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase A - Sèrie A1
 Hapo Juvenil Groc    21-05     descansa    
Copa Catalana Cadet Masculina 
 BM La Roca 1953 Hapo Cadet Groc  22-05   11:30   Pavelló Nou    
Copa Catalana Infantil Masculina- Criterio Olímpico - Sèrie A2
 Hapo Infantil Groc  HB Cooperativa St Boi  21-05    Teresa M. Roca    
Segona Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - B
 HB Vic  Hapo Infantil Negre 21-05  13:00  Pav. Ausoneta    
Primera Catalana Infantil Femenina - Fase  Final - Sèrie A2
 Hapo Infantil femení Amics H. La Canonja  21-05     ajornat    
      Copa Catalana Aleví Mixt - Nivell 1 - Primera Fase B
 Hapo Aleví Groc    21-05     descansa     
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Hapo Aleví Negre  Laietà 21-05  10:15  Teresa M. Roca     
 Sant Esteve Blau  Hapo Benjamí Groc 21-05  09:00  Pav Els 4 Hereus    
 CH Vic MX  Hapo Benjamí Negre 21-05 10:00  Pav Ausoneta    
 Hapo Benjamí femení   Cardedeu 21-05 11:30   Teresa M. Roca    
Copa Demanoenmano
 Magics BM Granollers   Hapo Fem Adaptat 21-05  12:30   Palau d'Esports    

 

clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 Hapo Sènior A  HB Sant Cugat 14-05  19:00  Teresa M Roca  33 - 35   
Copa Sènior Femenina  Gonzalo Usero - Primera Fase - D
 Hapo Sènior Femení  HB Cardedeu 14-05  17:00  Teresa M Roca  40 - 21  
 Primera Catalana Sènior Masculina - Criteri Olímpic - Grup B - Permanència
 Oar Gràcia B Hapo Sènior B  15-05  12:30 Pav. Oar Gràcia 30 - 28   
Primera Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase A - Sèrie A1
 CE HB Vendrell  Hapo Juvenil Groc  14-05   18:00   Pavelló Municipal  33 - 28  
Lliga Catalana Cadet Masculina - Criteri Olímpic - Grup Sèrie A-2 
 CH Amposta  Hapo Cadet Groc  15-05   11:30   Pavelló Municipal  30 - 31  
Lliga Catalana Infantil Masculina- Criterio Olímpico - Sèrie A2
 Hapo Infantil Groc  CH S.E. Palautordera 14-05  11:30   Teresa M Roca  29 - 31   
Segona Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - B
 Hapo Infantil Negre CH Sant Andreu  14-05  12:45  Teresa M Roca  20 - 21   
Primera Catalana Infantil Femenina - Fase  Final - Sèrie A2
 Acle Guissona Hapo Infantil femení  14-05   12:30  Pav. 1 d'octubre  22 - 24   
      Copa Catalana Aleví Mixt - Nivell 1 - Primera Fase B
 Hapo Aleví Groc       descansa      
Consell Esportiu Vallès Oriental
 UEH Calella Hapo Aleví Negre 14-05  09:00  Parc Dalmau  6- 10  
 Hapo Benjamí Groc       descansa      
 Hapo Benjamí Negre CH Sant Esteve Groc 14-05  10:15  Teresa M Roca  5 - 11   
 Hapo Benjamí femení    14-05    descansa     
Copa Demanoenmano
 Hapo Fem Adaptat   14-05    descansa