clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 Sènior masculí A HB Esplugues 01-02 18:00 Teresa M. Roca    
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 Sènior femení BM La Roca 01-02 20:00 Teresa M. Roca    
Segona Catalana Sènior Masculí - Primera Fase A
 Sènior Masculí B Molins de Rei B 02-02 12:00 Teresa M. Roca    
Primera Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase B - Sèrie A1
Palautordera Juvenil masculí Groc      ajornat    
Segona Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase B
 Juvenil masculí Negre CH Cardedeu 02-02 09:00 Teresa M. Roca    
Primera Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase B
 Ràpid Cornellà Juvenil femení 01-02 19:00 Pav. St Ildefons    
Primera Catalana Cadet Masculina -Segona Fase - B -Sèrie A-1
 Cadet masculí Groc Sant Martí Voramar B 02-02  10:30 Teresa M. Roca     
Segona Catalana Cadet Masculina - Primera Fase D
 Cadet masculí Negre UEH Calella 02-02 09:00  Teresa M. Roca    
Lliga Catalana Cadet Femenina  - Primera Fase B
 HB Gavà Cadet femení 01-02 17:30 Pav. Jacme March    
Primera Catalana Infantil Masculina - Segona Fase A- Sèrie A1
 Garbí de Palafrugell Infantil masculí Groc 01-02 10:00 Pav. Municipal    
Primera Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - A3
 CH Parets  Infantil masculí Negre 01-02 10:45 Pav. Municipal    
Lliga Catalana Infantil Femenina
 HB Cooperativa St Boi Infantil femení  01-02
11:00 CEM Pau Gasol    
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Aleví Mixte Groc Aleví Masculí Negre 01-02 09:00  Teresa M. Roca    
 Aleví Masculí Negre Aleví Mixte Groc 01-02 09:00  Teresa M. Roca    
 Parets Aleví Mixte 01-02 09:15 Pav. J. Rodríguez    
 Benjamí Mixte Handbol La Garriga 01-02 10:15  Teresa M. Roca    
Lliga Demanoenmano
 FEM Mataró Groc   01-02   descansa    
 J.H.M Negre   01-02   descansa    

 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 HB Sant Cugat Sènior masculí A 25-01  19:15 Rambla del Celler 25 - 28  
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 HB Castellón Sènior femení 25-01 19:00 Pav F. Ubeda  24 - 21  
Segona Catalana Sènior Masculí - Primera Fase A
 HC Vallag Sènior Masculí B 26-01 12:45 Pav A. García 29 - 37   
Primera Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase B - Sèrie A1
 Juvenil masculí Groc HB La Garriga 25-01 16:00 Teresa M. Roca 36 - 19  
Segona Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase B
 CH Canovelles Juvenil masculí Negre 26-01 12:30  Ca La Tona  27 - 27  
Primera Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase B
 Juvenil femení CEACA  26-01 13:30 Teresa M. Roca 32 - 22   
Primera Catalana Cadet Masculina -Segona Fase - B -Sèrie A-1
 KH7 BM Granollers Atl. Cadet masculí Groc 25-01 12:45 Palau d'Esports 31- 29  
Segona Catalana Cadet Masculina - Primera Fase D
 HB Empordà Roses Cadet masculí Negre  25-01 16:00 Pav Municipal 28 - 21  
Lliga Catalana Cadet Femenina  - Primera Fase B
 HB St Joan Despí A Cadet femení 26-01  11:45 Pol. S. Gimeno 38 - 26   
Primera Catalana Infantil Masculina - Segona Fase A- Sèrie A1
 Infantil masculí Groc CH Canovelles 25-01  10:15 Teresa M. Roca   33 - 21  
Primera Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - A3
 Infantil masculí Negre HB Ribes Blau  25-01 12:45 Teresa M. Roca 25 - 15  
Lliga Catalana Infantil Femenina
 HB Perelló Infantil femení  26-01
11:00  Pav. Municipal 22 - 44   
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Palautordera Aleví Mixte Groc 25-01 09:30 Pav.  J. Llavina  4 - 12  
 CH Sant Esteve Aleví Masculí Negre 25-01 10:45 Quatre Hereus  4 - 12  
 Aleví Mixte Laietà Argentona 25-01 09:00  Teresa M. Roca  10 - 6  
 Sant Esteve Vermell Benjamí Mixte 25-01
10:45 Quatre Hereus  8 - 8  
Lliga Demanoenmano
 Cardedeu Blanc FEM Mataró Groc 25-01
15:00  Pav. Municipal 17 - 20   
 J.H.M Negre Maristes Rubí 25-01 11:30 Teresa M. Roca