clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 HB Banyoles A  Hapo Sènior A 04-12  18:00 La Draga     
Divisió Honor Plata Sènior Femenina - Grup C
 Hapo Sènior Femení  Elda Prestigio 04-12  18:15 Teresa M Roca     
 Primera Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - A
 Hapo Sènior B   04-12    descansa    
Primera Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase D
 Hapo Juvenil Groc   04-12    descansa    
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - B
 Hapo Cadet Groc   04-12    descansa    
Lliga Catalana Infantil Masculina Primera Fase - A
 Hapo Infantil Groc   04-12    descansa    
Segona Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - C
 Hapo Infantil Negre   04-12    descansa    
Primera Catalana Infantil Femenina
 Molins de Rei  Hapo Infantil femení 04-12  12:30 Poliesportiu La Sinia     
       Aleví Mixt - Nivell 1 - Primera Fase - C
 Hapo Aleví Groc   04-12        
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Hapo Aleví Negre   04-12   descansa    
 Hapo Benjamí Groc   04-12   descansa    
 Hapo Benjamí Negre   04-12   descansa    
 Hapo Benjamí femení   04-12    descansa    
SuperLliga Demanoenmano
 Hapo Fem Adaptat    04-12   descansa    

 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 Hapo Sènior A  Mubak BM La Roca 27-11  18:15 Teresa M Roca  26 - 30   
Divisió Honor Plata Sènior Femenina - Grup C
 Mubak BM La Roca   Hapo Sènior Femení 27-11  18:00 Pavelló Nou  26 - 30   
 Primera Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - A
 Hapo Sènior B  C.H. Martorell 27-11  20:15 Teresa M Roca   29 - 29   
Primera Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase D
 HB Êgara Juvenil   Hapo Juvenil Groc 28-11 17:45  Poliesp. St Llorenç  24 - 26  
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - B
 Hapo Cadet Groc  C.H. Bordils Blanc 27-11 16:15    Teresa M Roca   39 - 41   
Lliga Catalana Infantil Masculina Primera Fase - A
 F. H. Sant Vicenç  Hapo Infantil Groc 28-11 09:00  Poliesp. Sant Josep  27 - 29   
Segona Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - C
 UEH Calella  Hapo Infantil Negre 27-11 09:15  Pav. Parc Dalmau 14 - 28   
Primera Catalana Infantil Femenina
 Hapo Infantil femení  Cooperativa St Boi 27-11   ajornat    
       Aleví Mixt - Nivell 1 - Primera Fase - C
 Hapo Aleví Groc   27-11    descansa    
Consell Esportiu Vallès Oriental
 PBH Montmeló Mx  Hapo Aleví Negre  27-11 09:00 Pav. Municipal  8 - 8   
 Hapo Benjamí Groc  Palautordera Groc 27-11 11:30   Teresa M Roca   8 - 8   
 Hapo Benjamí Negre   27-11   descansa    
 Hapo Benjamí femení   27-11    descansa    
SuperLliga Demanoenmano
 CH Cerdanyola  Hapo Fem Adaptat  27-11   13:30  PEM Guiera 7 - 19