clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 Sènior masculí A     temporada finalitzada     
Copa Catalana Sènior Femenina - Primera Fase
 Sènior femení A     temporada finalitzada     
Copa Federació Primera Catalana Sènior Masculí -  Fase Final
 Sènior masculí B  Ràpid Cornellà 12-06 20:00  Teresa M. Roca 38 - 29   
Copa Federació 2a Catalana Sènior Femení - Fase Final - Top 8
 AEH Les Franqueses Negre   Sènior femení B 13-06 16:00  El Congost  32 - 28   
 Lliga Catalana Juvenil Masculina -  Fase Final E1
 Juvenil masculí Groc       temporada finalitzada    
Primera Catalana Cadet Masculina -  Fase Final - Top 8
BCN Sants Negre   Cadet masculí Groc 12-06  11:30 Pol Espanya Ind. 22 - 27  
Primera Catalana Cadet Masculina - Fase Final - 9è al 12è lloc
 HB Sant Joan Despí B  Cadet masculí Negre 13-06 10:30 Pav. S. Gimeno 30 - 43   
 Lliga Catalana Cadet Femenina -  Fase Final  - 5è i 6è lloc
 F HB Sant Vicenç   Cadet femení 12-06 19:30 Pol. Sant Josep 32 - 27   
 Cadet femení   F HB Sant Vicenç 13-06 09:00   Teresa M. Roca 36 - 26   
Primera Catalana Infantil Masculina -  Fase Final - Per 11è i 12è lloc
 CH Terrassa Vermell  Infantil masculí Groc 12-06
09:00 Pav. Sant Llorenç 20 - 38   
 Infantil masculí Groc CH Terrassa Vermell 13-06 09:00  Teresa M. Roca 33 - 19   
Segona Catalana Infantil Masculina - Primera Fase A
 UEH Calella Infantil masculí Negre 12-06 10:00  Parc Dalmau 8 - 33  
Primera Catalana Infantil Femenina - Primera Fase - F
 Infantil femení     temporada finalitzada     
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Canovelles  Aleví Mixte Groc 12-06 09:30 Ca La Tona 4 - 12  
 Aleví Mixte Negre  Aleví Mixte Vermell 12-06  09:00 Teresa M. Roca  12 - 4  
 HB Vilamajor  Benjamí Mixte Groc 12-06 09:00 Pav. Joan Sapé 10 - 6  
 Benjamí Mixte Negre  F HB Roquerol 12-06 10:30 Teresa M. Roca  4 - 12   
Lliga Demanoenmano
 CH Cerdanyola  Special Team Negre 13-06 10:00 Pav. Guiera  18 - 25